Kontakt

Online Kundeservice

customer-care@maria-black.com +45 40483152

Wholesale Kundeservice

+45 40480789 ws-customerservice@maria-black.com

Wholesale

Wholesale kundeservice

+45 40480789 ws-customerservice@maria-black.com Monday - Friday : 9- 16

International

Katrine Bertram kb@maria-black.com +45 31527411

Danmark

Cecilia Nielsen cn@maria-black.com +45 22233068

Norge

Eliza-Mari Almazol ea@maria-black.com +47 90646514

USA

Catherine McFarland catherine@archetypeshowroom.com +1 212 529 1407

Japan

Miho Takahashi m.takahashi@showroom-session.co.jp +81 3 5464 9967

UAE

Ann Hertha Johannesen ah@fashionexclusiveuae.com +971 4 421 1880

UK & Irland

Gillian Mohally gm@maria-black.com +44 7939388392

Australia

Some Agency Lauren Ahern lauren@someagency.com.au

Head of Sales

Jesper Backer jb@maria-black.com +45 21808272

Presse

International & Danmark

Maria Xenia mx@maria-black.com

Japan

Showroom Session Ayumi Hakuno hakuno@showroom-session.co.jp +81 3 5464 9967

Norge

This is PR Henriette Dybdahl  henriette@thisis.no  +47 473 51 435

Tyskland

Heroes & Heroines Leonie Meyer  leonie@heroes-heroines.com  +49 30 4996 01 55

Business Inquiriesn

+45 40480789nws-customerservice@maria-black.comnMonday - Friday : 9- 16n

Internationaln

Katrine Bertramnkb@maria-black.comn+45 31527411n

Denmarkn

Cecilia Nielsenncn@maria-black.comn+45 22233068n

Norwayn

Eliza-Mari Almazolnea@maria-black.comn+47 90646514n

"Min designfilosofi er at jeg hele tiden må utvikle meg, og smykkene jeg lager må bevise deres rettmessige plass i denne galskapen."

Maria Black, Grunnlegger og Head of Design.

Nyhetsbrev

Registrer deg for vårt nyhetsbrev og bli den første som blir oppdatert om nye dråper, kampanjer og andre spennende nyheter fra Maria Black.

2021 © Maria Black. Alle rettigheter forbeholdes.

VISA
Mastercard
Vipps
American Express
Diners
Apple Pay
PayPal
Alipay
Klarna