Vi bruger cookies på www.maria-black.com til at analysere og forbedre din oplevelse på hjemmesiden. Ved at fortsætte på hjemmesiden accepterer du vores cookiepolitik. - Læs cookiepolitik - Luk

Kontakt

WEBSHOP KUNDESERVICE

Tlf: +45 40483152
Email: customer-care@maria-black.com
Man-Fre: 09-16


BUTIKKEN I KØBENHAVN 

Silkegade 13, 1113 København K
Tlf: +45 40489840
cphstore@maria-black.com

Åbningstider:

Mandag - Torsdag: 11-18
Fredag: 11-19
Lørdag: 10-16


Book din piercing her


FORRETNINGS FORESPØRGSLER

Maria Black
Lille Strandstræde 14 D2
1254 København K
Denmark
Tlf: +45 40480789
Email: ws-customerservice@maria-black.com

WHOLESALE / B2B

Tlf:  +45 40480789
Email: ws-customerservice@maria-black.com
Man-Fre: 09-16



SALG

Danmark & internationalt
Sabrine Schmidt
sjs@maria-black.com

Norge
Eliza-Mari Almazol
ea@maria-black.com
+47 90646514

Sverige
Shabnam Aslani
shabnam@misceo.net
+46 317741303

Tyskland, Schweiz og Østrig
Theresa Burry
theresa@label-agent.de
+49 160 7001500

US
Catherine McFarland
catherine@archetypeshowroom.com
+1 212 529 1407

Japan
Miho TAKAHASHI
m.takahashi@showroom-session.co.jp
+81 3 5464 9967

UAE
Ann Hertha Johannesen
ah@fashionexclusiveuae.com
+971 4 421 1880

Storbritannien & Irland
Gillian Mohally
gm@maria-black.com
+44 7939388392

Australien
Some Agency
Lauren Ahern
lauren@someagency.com.au

Finland
Hasan Editions
Suvi-Elina Enqvist
suvi-elina.enqvist@hasaneditions.com
+358 40 707 8491


PRESSE OG PR

DANMARK & INTERNATIONALT
Anne Andersen
ama@maria-black.com

Hekla Jónsdóttir
hj@maria-black.com

UK
Spring London
Michelle Ewin
michelle.ewin@spring-london.com
+020 7629 4633

JAPAN
Showroom Session
Ayumi Hakuno
hakuno@showroom-session.co.jp
+81 3 5464 9967

NORGE
This is PR
Henriette Dybdahl 
henriette@thisis.no 
+47 473 51 435

SVERIGE
Agency V
Rike Döpp
rike@agencyv.com
+46 8 22 44 44