Kontakt

Online Kundeservice

customer-care@maria-black.com +45 40483152

Wholesale Kundeservice

+45 40480789 ws-customerservice@maria-black.com Monday - Friday

Wholesale

Wholesale kundeservice

+45 40480789 ws-customerservice@maria-black.com Monday - Friday : 9- 16

International

Katrine Bertram kb@maria-black.com +45 31527411

Danmark

Cecilia Nielsen cn@maria-black.com +45 22233068

Norge

Eliza-Mari Almazol ea@maria-black.com +47 90646514

USA

Catherine McFarland catherine@archetypeshowroom.com +1 212 529 1407

Japan

Miho Takahashi m.takahashi@showroom-session.co.jp +81 3 5464 9967

UAE

Ann Hertha Johannesen ah@fashionexclusiveuae.com +971 4 421 1880

UK & Irland

Gillian Mohally gm@maria-black.com +44 7939388392

Australien

Some Agency Lauren Ahern lauren@someagency.com.au

Head of Sales

Jesper Backer jb@maria-black.com +45 21808272

Presse

International & Danmark

Maria Xenia mx@maria-black.com

Japan

Showroom Session Ayumi Hakuno hakuno@showroom-session.co.jp +81 3 5464 9967

Norge

This is PR Henriette Dybdahl  henriette@thisis.no  +47 473 51 435

Tyskland

Heroes & Heroines Leonie Meyer  leonie@heroes-heroines.com  +49 30 4996 01 55

“Min designfilosofi er, at jeg konstant skal udvikle mig, og de smykker, jeg skaber, må bevise deres retmæssige plads i dette vanvid."

Maria Black, Grundlægger og Head of Design.

Nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær den første til at blive opdateret på nye drops, promotions og andre spændende nyheder fra Maria Black. 

2021 © Maria Black. Alle rettigheder forbeholdes.

Visadankort
VISA
Mastercard
American Express
Apple Pay
MobilePay
Alipay
Klarna