GRATIS LEVERING PÅ ALLE ORDRER | 30 DAGES RETURRET | SALE SLUTTER 05.03

Aster Ørestikker

1 200 DKK

Recycled Sterling Sølv | 18K forgyldt

pdp.pieces.choose

Gratis levering på alle ordrer | 30 dages returret

  • pdp.care_tabs.description
  • pdp.care_tabs.details
  • pdp.care_tabs.product_care
  • The dreamy Aster stud features a delicate flower duo accompanied by a dangling branch, holding a tiny floret, that moves with you.

    Perfect to wear with Iris or Lily Stud for a full bloom ear styling or as an asymmetrical pair.

    • pdp.custom_attributes.sa_materials: Recycled Sterlingsølv
    • pdp.custom_attributes.pr_length: 22,4 mm
    • pdp.custom_attributes.sa_plating: 18K forgyldt
  • Sådan får du dine smykker til at holde hele livet (eller tæt på):

    1. Opbevar dem i en lufttæt pose, når du ikke har dem på

    2. Tag dem af, når du går i bad/vasker hænder/dyrker sport

    3. Pas godt på dem

pdp.recommended_products

Gratis levering på alle ordrer

30 dages returret

Nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær den første til at blive opdateret på nye drops, promotions og andre spændende nyheder fra Maria Black.

Mobilepay
Klarna
Apple Pay
Visadankort
VISA
Mastercard
American Express
PayPal

2024© Maria Black. Alle rettigheder forbeholdes.